Brak preejakulatu i szanse na ciążę

Witam,mam dość dziwne pytanie na które chciała bym dostać odpowiedz.Kocham się z moim narzeczonym od prawie 3 lat bez zabezpieczenia,2 lata temu zaszłam w ciążę lecz wiedzieliśmy od razu że doszło do zapłodnienia,po prostu byliśmy tego pewni,niestety szybko doszło do poronienia z przyczyn stresowych,oczywiście nie chcieliśmy tego. Teraz też kochamy się bez zabezpieczenia ale bez wytrysku w środku, ale wiem ze mozna zajść w ciążę przez preejakulat? to mój chłopak go nie ma?co zrobić żeby był?.

Aleksander Ropielewski

Pytanie jest dla mnie zadane w sposób niezrozumiały i dlatego nie jestem w stanie na nie odpowiedzieć. Jeżeli Pani chłopak ma problem z osiągnięciem stanu podniecenia powodującego produkcję preejakulatu, to należy udać się do urologa, który pomoże ustalić przyczynę niedostatecznego poziomu podniecenia i zaburzeń czynności seksualnych. Poza tym proszę spróbować go zaskoczyć czymś nowym i zapytać czego oczekuje do pełnego podniecenia. BYć może ma jakieś zahamowania psychiczne?

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski