Brak przyjemności seksualnej u 43-latka

Witam ..Jakieś 15lat temu ,uprawiałem ostry sex z partnerką która była bardzo wąska ..Wiadomo w jakiej częścia ciała ...W trakcje ostrej penetracji doszło ,do jakiego uszkodzenia .Tak myślę ..Od tamtej pory ,,przestałem odczuwać podniecenia i przyjemności ..Wytrysk jest ..ale nic od tamtej pory nie czuję ..Nawet samej chwili wytrysku

Niezależnie od przyczyny reakcje seksualne ulegaja utrwalaniu.
Uszkodzenie anatomiczna jako przyczyna jednak mało prawdopodobne.
Czy był Pan u chirurga urologa?
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl