Brak uczucia głodu i choroba układowa

Nie jem od 5 dni, nie czuje glodu. W sobotę zmusiłam sie do zjedzenia troche obiadu (mieso to bardziej dziubalam widelcem), w poniedzialek ok 2-3 widelce lazani i 2 banany.Dzis cały dzień nic nie jadlam. Chciałam zjesc chociaż jogurt i tylko jak spojrzałam odechcialo mi się.. Nie odchudzam się, nie uwazam ze jestem gruba. Moja waga raz idzie w górę raz spada przy wzroscie 163 najmniej wazylam 48 kg, najwiecej 56. Choruje na chorobę ukladowa. Wiec machalam troche ręką. A teraz czuje slabne..

Niezbędna jest wizyta u lekarza POZ oraz dietetyka. Porada online nic tu nie wniesie. Musi Pani podjąć konkretne kroki!