Brązowa plamka z obwódką na napletku

Brązowa plamka na napletku z obwódką. Witam. Mam mały problem. Otóż na napletku mam ciemną plamkę, trochę ciemniejszą od skóry całego napletka. Plamka ta jest otoczona białą obwódką. Dodam że nie piecze, nie swędzi i nie boli. Co to może być, proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc zalecić odpowiednie postępowanie. Proponuje udać się do lekarza dermatologa lub urologa. Bez badania lekarskiego można jedynie zgadywać przyczynę zmian.