Brązowo-żółte zabarwienie powiek

Czym może być spowodowane brązowo żółte zabarwienie powiek górnych, choruję na wzjg mimo że nie ma zaostrzenia spożywam bardzo dużo posiłków ale nie przybyło mi nic na wadze może tylko z 0,5kg dodatkowo miewam od jakiegoś czasu zawroty głowy oraz otępienie, chwilami czuję że się za chwilę przewrócę, wyniki badań mam dobre, wszystko w normie. Od jakiegoś czasu mam też problemy z moczem, ma on nieprzyjemny zapach. Prosze o poradę.

Witam!

Proszę google wpisać xanthelasma , jeśli te zdjęcia odpowiadają Pani powiekom - to są kępki żółte .

Związane jest to odkładaniem cholesterolu w skórze.