Brzydki zapach pięty a Edicin

Wcześniej nie miałem problemu ze stopami. Od czasu kiedy położyłem się w szpitalu na dwa tygodnie żeby wziąć antybiotyk (Edicin) i dostrzyknąć czynnik (PRP), zaczęła mi smierdzieć lewa pięta. Do tego wszystkiego oczywiscie but, skarpetka i wszystko co ma kontakt z tą pięta strasznie śmierdzi. Kiedy wieczorem wracam do domu, to poprostu nie da się wytrzymać. Dodam jeszcze że lewa noga to jest zdrowa noga na której normalnie chodze, natomiast prawa uległa złamaniu i była leczona. Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Być może dyskomfort spowodowany jest infekcją grzybiczą skóry na lewej stopie. Nie pisze Pan czy pojawiały się jakieś zmiany skórne. Proponuję udać się do dermatologa.