Dlaczego występuje brzydki zapach z penisa?

Witam. Mam prawie 13 lat, bo 13 ur. mam 17.04, i mam pytanie. Gdy ściągnę skórkę z penisa on dziwnie śmierdzi jakby to zgniła ryba. Nie umiem tego opisać. Co to może być?

ponad rok temu

Witam.

Możliwą przyczyną charakterystycznej woni jest osadzająca się mastka - substancja, której nagromadzenie może wywoływać przykry zapach. Najczęściej jest to wynikiem niedostatecznej higieny okolic intymnych. Członka należy oczyszczać również w przestrzeni pod napletkiem, po jego odciągnięciu.
Innym powodem może być infekcja grzybicza, którą należy rozpoznawać jeśli właściwe nawyki higieniczne nie przyniosą rezultatu - w tym celu konieczna jest konsultacja z lekarzem pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam