Chciałabym szybko schudnąć - jak mam to zrobić?

Cześć :) Jestem kobietą, mam 14 lat, urodziłam się 18 marca 1996 roku, mam 164 cm wzrostu i ważę ok. 50 kg. Bardzo zależy mi, żeby szybko schudnąć, zwłaszcza na udach i na brzuchu. Jestem w stanie nawet zobowiązać się do ćwiczeń, jednak wolałabym mieć jakąś dietę. Słyszałam o dietach zgodnych z grupą krwi, ja mam grupę B RH+. Błagam pomóżcie! Próbowałam się odchudzać pijąc ziołowe herbatki, nie pomogło. U mnie w rodzinie nie było chorób przewlekłych, sama też nie choruję. Mój jadłospis, np. wczorajszy (czwartek): 8:00 - jajecznica i herbatka 10:00 - ciasto drożdzowe, jabłko i woda mineralna niegazowana 13:00 - zielona fasolka szparagowa, porcja ok. 300 gram 16:00 - jogurt biszkoptowy i kilka śliwek 19:00 - 2 kanapki z szynką wiejską i masłem, do tego herbata I jeszcze jadłospis z innego dnia, z soboty: 9:00 - płatki z mlekiem 11:00 - bułka słodka i gorąca czekolada 13:30 - jakaś zupa (najczęściej rosół) i kotlet mielony albo schabowy z ziemniakami i surówką z ogórków 15:00 - jakas przekąska - najczęściej chipsy i cola ;((( 18:00 - kanapki lub tosty + soczek pomarańczowy. Najlepiej napiszcie mi jakąś dietę i godziny, kiedy mam co jeść. Będę wdzięczna :D

Witam,

Przy obecnej masie ciała i wzroście nie powinnaś podejmować odchudzania.
Odnośnie diety, zamiast niej proponuję Ci zapoznanie się z Piramidą Zdrowego Żywienia dla dzieci i młodzieży:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Znajdziesz w niej wszystkie produkty (wraz z ilością porcji), jakie powinnaś zjadać każdego dnia.
Co do godzin - najoptymalniej jest zjadać 5 posiłków dziennie i dbać, aby odstępy między nimi wynosiły ok. 3 godziny.
Odnośnie ćwiczeń - zajrzyj na www.abccwiczenia.pl
Najlepiej abyś wykonywała je pod okiem trenera, który podpowie ci czy wykonujesz je prawidłowo.

Pozdrawiam