Chciałabym schudnąć z UD. Jak mam to zrobić???

Witam. Mam na imię Monika, mam 17 lat, 170 cm wzrostu, ważę 58 kg. Chciałabym schudnąć z ud, ale, niestety, nie wiem, jak to zrobić ;(, chciałabym poprosić o jakieś wskazówki, które pomogły mi schudnąć z ud. Utrzymuję szybki tryb życia, 5 razy w tygodniu trenuje biegi, gram w siatkówkę i piłkę nożną. Staram się jeść regularnie, lecz nie zawsze udaje mi się, gdy mam trening, to w tym dniu jem śniadanie, kanapkę w szkole i dopiero po treningu około 19 obiadokolację (nie zawsze). A gdy nie mam treningu, to mogłabym jeść przez cały czas :P Prosiłabym o pomoc...

Witam!

Na pewno nie powinnaś się odchudzać. Z pewnością dobre efekty przyniesie bieganie (można zacząć od spacerów i stopniowo przechodzić do szybszego marszu, a następnie biegu, jeśli wcześniej nie praktykowano intensywniejszej aktywności fizycznej). Pomocna może być jazda na rowerze (np. z unoszeniem pośladków co pewien czas - pobudzi to większą ilość mięśni do pracy).

Najlepsze będą ćwiczenia angażujące mięśnie w rejonie pośladków i ud:
- odwodzenie bioder w pozycji stojącej (do ćwiczenia można wykorzystać także specjalne gumy rozciągające, które wymagają włożenia w ćwiczenie większej siły),
- różnego rodzaju wykroki (można wykonywać ze sztangą, z hantlami lub bez),
- odwodzenie biodra w leżeniu bokiem,
- odwodzenie uda w bok w klęku podpartym na podłodze.
Polecam stronę www.abccwiczenia.pl.

Optymalna ilość posiłków to 5 dziennie (każdy co 3 godziny).

Piramidę Zdrowego Żywienia znajdziesz na:http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=5&lang=pl#piramida dzieci.

Pozdrawiam