Chęć ujędrnienia zwiotczałej skóry na udach i brzuchu oraz zlikwidowania zmarszczek u 45-latki

witam chcialabym zrobic zabieg falami rf ale slyszalam ze majac metal w organizmie jest to zabronione a ja mam sruby w kregoslupie. czy to jest prawda i dlaczego nie wolno,czy zabiegi laserem frakcyjnym lub e light moglabym zrobic czy moze cos innego.mam45lat chcialabym ujedrnic zwiotczala skore na udach i brzuchu i zlikwidowac zmarszczki na twarzy dziekuje za odpowiec

Ewa Rybicka