Ciągłe zmęczenie, senność i problemy z pamięcią od 2-3 lat

Mam 26 lat. Od 2-3 lat jestem ciągle zmęczona, ciągle chce mi się spać. Od jakiegos czasu mam też problemy z pamięcią, m.in. zapominam co chcę powiedzieć, mylę nazwy różnych przedmiotów, szukam przedmiotów w miejscach w których się nie powinny znajdować, np. otwieram lodówkę gdy chcę wyjąć mikser. Czym może to być spowodowane i gdzie szukać pomocy w rozwiązaniu problemów?

Dzień dobry!

Objawy nie są typowe, stąd warto rozpocząć "śledztwo" od lekarza pierwszego kontaktu i podstawowych badań, a także psychologa.

Pozdrawiam!

W pierwszej kolejności proponuje się zgłosić do lekarza ogólnego, w celu całościowego badania i wykonania podstawowych badań laboratoryjnych. Brak nieprawidłowości w takiej ocenie będzie wskazaniem do konsultacji psychiatrycznej, w celu poszukiwanie ewentualnych psychologicznych przyczyn takiego stanu. Pozdrawiam.