Ciążą po poronieniu - czy mam szansę?

Witam,
po 3 cyklu po poronieniu (płód obumarł) chcę się starać o dziecko. Jednak moje cykle trwają 32-36 dni, tak jak przed ciążą. Czy powinnam jednak to wyregulować?
Dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie!
Długość cyklu jest kwestią osobniczą. Jeżeli krwawienia występują regularnie, nie występują krwawienia międzymiesiączkowe ani inne objawy mogące sugerować zaburzenia hormonalne, to nie ma potrzeby regulowania, tj. skracania cyklu do 28 dni.
Jeżeli przed ciążą długość cyklu była taka sama, to znaczy, że Pani układ hormonalny pracuje w trybie trzydziestokilkudniowym.
Pozdrawiam