Ciemne owłosienia na udach

Witam. Mam 18 lat, zauwazylam, ze owłosenie w okolicach intymnych pojawia się u mnie po wewnętrznych stronach ud. Mam wrażenie, że te ciemne włoski coraz bardziej się rozrastają w stronę brzucha, ud. Czy mogę mieć jakieś problemy hormonalne i czy to jest normalne?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niektóre kobiety mają taki typ owłosienia. Jeśli ma Pani wątpliwości sugeruję konsultację ze swoim lekarzem rodzinnym.