Ciemne plamy pod pachami

Witam. Mam pytanie ponieważ od jakiegoś czasu mam ciemne plamy pod pachami zauważyłam, że pojawiają się po goleniu. Ostatnio używałam maści lorindel i plamy znikły jednak przestałam używać jej i znowu się pojawiły. Skóra jest sucha i są ciemne widoczne plamy. Gole się maszynka i piankę wcześniej nakładam standardowo. Proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Sugeruję zmienić maszynkę. Możliwe, że na starej rozwijają się bakterie.

Pozdrawiam.