Co ile dni należy współżyć, żeby była jak największa szansa na zajście w ciążę?

witam mam pytanie co ile trzeba sie kochac zeby była jak największa szansa zajscia w ciążę? Jedni mówia ze najlepiej jak najcześciej drudzy ze co 4dni gdyz wtedy plemniki sie wzmacniają. I chyba nie jest prawdą zeby probowac tylko w czasie dni płodnych - owulacji? pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Statystycznie największa szansa zajścia w ciąże zachodzi przy współżyciu dwa dni przed owulacją. Pozdrawiam