Co jest powodem nagłego puchnięcia rąk uniemożliwiającego normalne funkcjonowanie?

Witam, Mam ogromny problem z bardzo bliską Mi osobą. Od kilku miesięcy strasznie mocno puchną tacie ręce, nic nie może nimi robić bo czuje strasznie mocny ból. Oczywiście udało Mi się namówić go do lekarza, dostał skierowanie na badanie dłoni -RZS. Dostałam wynik badań radiologicznego. Nie za bardzo wiem co oznacza wynik chciałam bym prosić o pomoc w wyjaśnieniu wyniku.Proszę o odpowiedź czy mogę opisać wynik i dostać odpowiedź zwrotną co dolega tacie i do jakich specjalistów mam się udać

Lek. Katarzyna Szymczak

Można opisać wynik lub pójść do lekarza rodzinnego który pokieruje dalej.
Pozdrawiam