Co jest przyczyną ciągłego wycieku ropy z nosa?

Co moze byc przyczyna ciaglego wycieku tak zwanej ropy z prawej strony nosa to juz trwa dlugi czas

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli jest to rzeczywiście ropa, to oznacza zakażenie bakteryjne i może być konieczne leczenie antybiotykowe.
Jeśli jest to po prostu wydzielina, częstą przyczyną jest infekcja albo przewlekłe zapalenie zatok. Jeśli Panu ten stan doskwiera, radzę udać się do laryngologa. Może problemem jest krzywa przegrada nosa? Wtedy również może być obfitszy wyciek z jeden strony.