Co może być przyczyną choroby lokomocyjnej w dorosłym wieku?

Odnośnie choroby lokomocyjnej. Mam 42 lata a owej choroby nie miałem. Dolegliwości w czasie podróży pojawiły się około 3-4 lat temu. Podobne objawy mam będąc w kinie, w kościele, na koncercie itp. W czym szukać przyczyny i pomocy.

Lek. Paweł Szadkowski

Warto skonsultować się z laryngologiem i/lub neurologiem. Pana dolegliwości mogą wynikać z patologii błędnika lub innych struktur OUN.