Co może być przyczyną zmniejszenia się poziomu TSH?

Witam w środę zrobiłam badania i tsh wyszlo mi 6,660 dostałam skierowanie na kolejne badania dzisiaj odebrałam wyniki i tsh juz jest0,900 ft3 - 4,47 ft4 -1,58 czemu taka jest różnica tsh w przeciągu kilku dni tyle sie zmniejszylo

Możliwe, że jeden z wyników to błąd labolatorium. Dla pewności proponuję powtórzyć badanie jeszcze raz. Pozdrawiam.