Co może oznaczać biały proszek na głowie i wypadanie włosów?

Witam,od jakiegos czasu zauwazylam u siebie tak jakby bialy proszek na glowie. Teraz widze,ze zaczely mi wypadac ponad 100 dziennie z pewnoscia,u ich nasady zauwazylam male(wielkosci piasku) ziarenka. Dodam,ze tarczyce mam unormowana

Możliwe, ze to jakiś rodzaj zakażenia skory głowy? Proponuję wizytę u dermatologa, który obejrzy zmiany. Pozdrawiam.