Co może wpływać na brak apetytu u niemowlaka?

Witam, Moja córka skończyła 3 miesiące. Od dwóch tygodni nie ma apetytu (momentami podaje jej mleko strzykawka, żeby zjadła cokolwiek) w momencie usadzania jej do jedzenia i podania butelki zaczyna krzyczeć. Dodam, że od miesiąca ma problemy z dodawaniem stolca. Od 5 dni dostaje debridat. Stolec pojawia się co 5 do 7 dni zazwyczaj gdy podam czopek glicerynowy. Od dwóch tygodni podaje jej bebilon pepti który zalecila lekarka. Nie wiem już co robić. Co może wpływać na aż taki brak apetytu?

Proponuję wykonać badanie morfologii krwi i badanie ogólne moczu. Nie wiem jak dziecko przyrasta na masie ciała, jak wygląda w siatkach centylowych.
Ponadto - 3 miesięcznego niemowlaka nie usadza się do jedzenia/karmienia.