Co oznacza ból nadgarstka?

Dzień dobry, od 3 tygodni męczy mnie ból ręki,zewnętrzna strona między nadgarstkiem a łokciem, przy próbie prostowania ręki czuć go najbardziej, jeśli ręką leży nieruchomo bolu nie czuć w ogóle. Dodam, że dzieje się to od momentu kiedy wykonałam gwałtowny ruch ręką,bolał mnie też bark, ale już przeszło, i został ten ból ręki. Nie mogę nosić, opierać się bo boli bardziej... Leczyłam voltarenem, jednak nie widzę wielkiej poprawy, na pewno jest trochę lepiej w porównaniu tego jak bolało 1-2 dnia.... Zastanawiam się jak leczyć to skutecznie...

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym prześwietlenie nadgarstka oraz konsultację ortopedyczną. Pozdrawiam.