Co oznacza drętwienie palca u stopy?

Dzień dobry Mam problem....od około 2 miesięcy mam zdretwiały duży palec u prawej stopy . Nie doznał żadnego urazu ani odmrożenia...caly czas jest zdrętwiały a gdy leżę na prawej stronie jest praktycznie bez czucia..... Co to może być? Lekarz kazał brać mi wapno ..magnez itp ale nie wygląda na to żeby cokolwiek to pomagało. Dodam że mam 21 lat .

Witam!
Należy "dorobić" jeszcze kilka badań: poziom kwasu moczowego, konsultacja angiologiczna, ew. EMG z przewodnictwem w nerwach kk. dolnych. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.