Jak leczyć drętwienie palca i zewnętrznej części dłoni?

Witam. Od paru dni czuje ze mam zdretwiały mały palec oraz zewnetrzna częsc lewej dłoni. Często też drga mi lewa dolna powieka oraz odcinek miedzy brodą a dolną wargą. Morfologia krwi jest ok. Żelazo 171 norma 59-158 Magnez 1.97 norma 1.90-2.50 Wapń 9.95 norma 8.60-10 Sód 139 norma 136-145. Dodam że nie miałem żadnych urazów. W marcu byłem u neurologa z powodu zawrotów głowy. Ale po badaniu pani doktor stwierdziła że jest wszystko wporządku. Dziękuję za pomoc.

Witam!
Objawy o których Pan napisał są w różnych obszarach unerwienia. Najbardziej prawdopodobne jest tło nerwicowe. Proszą zasięgnąć porady psychiatrycznej lub psychologicznej i podjąć leczenie emocji!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.