Co oznacza mój wynik badania mikroskopowego?

Witam otrzymalem dzisiaj wynik badania mikroskopowego o tresci; excisio probabiliter non completa czy to oznacza ze bede musial sie poddac kolejnemu zabiegowi wycinania

Lek. Paweł Szadkowski

Oznacza to, że zmiana najpewniej nie została usunięta w całości. To, czy zabieg będzie trzeba powtórzyć, zależy od tego, czym owa zmiana była, gdzie się znajdowała. Z wynikiem proszę się udać do lekarza prowadzącego - zaleci dalsze postępowanie.