Co oznacza niemiarowa akcja serca?

Witam od 9 rok zycia towarzysza mi Co jakis czas kolatania serca szybkie i nie wymiarowe bicie serca sa to ataki kture lapia mnie raz na 2 miesiace czasem zadziej nie umiem tego okreslictrwaja 15 20 minut jest slabo przy rym i ciezko oddychac ekg nic nie pokazuje a w momecie ataku jeszcze sie nie udalo zlapac tego zapisem ekg,czy ktos moze pomuc,odczuwam strach

Lek. Tomasz Budlewski

konieczny zapis ekg na 24 godzinny lub z rejestratorem zdarzeń, proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego aby pokierował na dalszą diagnostykę.