Co oznacza osłabienie, senność i zawroty głowy?

Od ok roku, dwoch czesto czuje sie bardzo oslabiona, senna, czuje jakby bujanie, czasami zawroty glowy, mam wrazenie ze podloga sie pode mna ugina jak chodze. Neurolog, laryngolog, okulista nie stwierdzil nic niepokojacego. Czy to uczucie moze byc zwiazane z tym ze bardzo duzo cwicze ale nie spozywam odpowiedniej ilosci kalorii. Powinnam jesc ponad 2000kcal a zjadam ok 1000. Morfologia itp bez rewelacji ale w normie, nie mam anemii. Zawroty tez nawet w pozycji siedzacej, czytajac ksiazke itp

Za mało informacji (aktualna waga, szybkość redukcji masy ciała), bo być może to efekt zbyt szybkiego przejścia na inny styl dietetyczny. Sugeruję skonsultować swoją dietę (proporcje składników, tempo redukcji) z dietetykiem oraz w laboratorium zrobić poszerzone elektrolity: Na, K, Mg, Ca oraz próby wątrobowe (AspAt, AlAt).