Co oznacza plama pod łokciem?

Witam. Ponad 2 tygodnie temu na lewej rece pod łokciem zrobila mi sie plama na 2 cm podobna do liszaja, teraz mam ja na brzuchu po prawej stronie i na lewym boku, male plamy mam tez na plecach. Czy mogliby mi Panstwo orientacyjnie powoedziec co to jest? Z gory dziękuję. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego