Co oznacza silne kłucie w pachwinie?

Witam, jestem zawodnikiem jednej z drużyn młodzieżowych piłkarskich do lat 20 - wczoraj na treningu po wyskoku źle wylądowałem na prawej nodze i poczułem ukucie w pachwinie, dałem rade do końca treningu pomimo bólu, wróciłem do domu i poszedłem spać, ale dzisiaj nie dałem w ogóle ruszyć się gdziekolwiek dalej, zastanawiam się czy to zwykłe naciągnięcie ponieważ nie mam żadnych wylewów krwi na nodze, ból jest promieniujący na inne mięśnie. Jakieś rady? Dziękuje :)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli te dolegliwości nie ustąpią przez 7 dni to radze się skonsultować z ortopedą. Pozdrawiam.