Co oznacza taki bąbel na dziąśle?

Witam na końcu dziąsła po lewej stronie pojawił mi się jakiś bąbel czy coś takiego z ropą i mnie boli jak i również żuchwa po lewej stronie,gardło i szczęka mam problem z jedzeniem gdyż nie moge zbytnio otwierac. Od czasu so czasu boli też ząb. Stomatolog nie widzial tego ale przepisal mi recepte na antybiotyk biore od tygodnia i jest bez zmian. Przez tego koronawirusa cieżko mi sie gdziekolwiek dostac. Niewiem co jest i nie wiem co mam z tym robic

Dolegliwości na końcu łuku zębowego często są spowodowane zębami 8 które w Pani wieku często się wyrzynają. Trzeba zacząć od dokładniej diagnostyki RTG i możliwie TK aby sprawdzić który ząb jest przyczyną dolegliwości.