Co oznacza wynik badania tarczycy u 58-latki?

Witam. Jestem po operacji usunięciu tarczycy,odebrałam wynik badania cytologicznego : opis makroskopowy :płat prawy tarczycy o wym 8x6x5cm na przekroju guzki szkliste 2x/2404-2405 płat lewy rozfragmentowany na przekroju guzki szkliste 2x/240000006-2407 Wynik badania:Struma colloides nodosa bilateralis co to jest wizyta u endokrynologa za 2 m-c.Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Wole koloidowe guzowate obustronnie. Z dalszą interpretacją musi Pani zaczekać do wizyty, gdyż nie znam powodu usunięcia tarczycy, ani Pani wyników, ani Pani stanu zdrowia. W wyniku nie ma żadnych zmian złośliwych, nowotworowych.