Co oznacza wynik badania tarczycy u 60-letniego mężczyzny?

Co oznacza gruczoł tarczycowy o niejednorodnej echostrukturze miazszu,drobne niskoechogenicznymi obszarami ,rozsiania pojedyncze,wzmozonymi przeplywami naczyniowymi w obu platach,plat prawy 16x23x49mm,plat lewy 17x24x51mm,wezly chlonne nie powiekszone

Potrzebna ocena endokrynologiczna. Występują niepokojące objawy? Oznaczono poziomy hormonów i przeciwciał? Całość obrazu klinicznego powinien ocenić endokrynolog. Pozdrawiam.