Co oznacza wynik EEG u 50-latki?

Proszę o interpretację wyniku EEG. Czynność podstawowa o zachowanej organizacji przestrzennej, odprowadzeniach z tylnych okolic mózgu rejestruje sie rytm alfa o cz. 9,8-10,2 Hz ampl. do 43 uV a w odprowadzeniach z przednich okolic mózgu o amp. poniżej 22 uV z niskonapięciową czynnością fal beta. Rz. obecna. Na tym tle kilkakrotnie zarejestrowano jednosekundowe zmiany uogólnione pod postacią fal theta 5-7 Hz ampl. 45-90 w odprowadzeniach z przednich okolic mózgu. HV nie nasila zmian, FS nie stymuluje zmian.

szanowna Pani wynik powinien zinterpretować lekarz prowadzący, przez portal nie jest to możliwe