Co oznacza wynik EKG 13-letniej córki?

Witam! 13-letnia córka w wyniku płonicy trafiła do szpitala.Miała zrobione ekg w trakcie choroby.Dziś po tygodniu odebrałam wynik EKG z opisem: zaburzenia przewodzenia nad prawą komorą. Co to oznacza?

Oznacza to, że u dziecka wykryto zaburzenia przewodzenia w sercu. Wymagana konsultacja z kardiologiem dziecięcym. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.