Co oznacza wynik morfologii krwi u ciężarnej?

Dzień dobry, jestem w 12 tygodniu ciąży. Proszę o interpretację wyników morfologii. Ilościowa analiza wykazała podwyższoną ilość WBC (10,65 G/l) w tym monocytów (1,21 * 10 do potęgi 3/uL) przy jednoczesnym prawidłowym rozmazie. Pozostałe wyniki są dobre. Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszytskimi wynikami , wskazana ocena przez lekarza rodzinnego