Co oznacza wynik w kierunku toksoplazmozy w 8 tygodniu ciąży?

Witam mam pytanie bardzo się stresuję jestem w 8 tygodniu ciąży mój wynik na toxo Igg wynosi 162 czyli wynik dodatni tak? A Igm 6,46 norma do 6 więc mój wynik jest wątpliwy. Jak mam to rozumieć dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczne jest powtórzenie badanie najlepiej z określeniem awidnosci przeciwciał