Co oznaczają markery przy zmianie przydatku?

Witam mam 25 lat stwierdzono u mnie zmianę lewego przydatku dobrze ograniczoną hiperechogeniczną o wielkości 4cm. Zrobiłam test ROMA jego wynik to: HE 46,6 CA 125 53, 34 Wartość ryzyka 6,9 Mam się czym martwić? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa