Co oznaczają plamienia podczas stosowania Vibin MIni?

Biorę tabletki Vibin Mini i jakiś czas temu pominęłam białe tabletki z opakowania żeby nie misiaczkowac bo wyjezdzalam z mężem nad morze. Gdy wzięłam pierwszą tabletkę z nowego opakowania zaczęłam mieć plamienia. Stawały się one coraz większe i na ta chwilę wygląda to jak normalna miesiączka. Trwa to już 9 dni. Nie wiem czy mam się udać do lekarza czy jeszcze chwilę to obserwowac. Dodam jeszcze że pominęłam ostatnią tabletkę różową że starego opakowania.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Brak zastosowania przerwy między opakowaniami może skutkować wystąpieniem krwawienia w trakcie przyjmowania kolejnych tabletek. Jeżeli ten stan nie minie powinna Pani skonsultować się z lekarzem.