Co oznaczają problemy z oddychaniem przy WZJG?

Dzień dobry, od pewnego czasu wieczorem miewam problemy z oddychaniem. Choruję na WZJG, ostatnio jestem w zaostrzeniu, miewam także bardzo bolesne miesiączki. Pierwsze objawy (ciężki, płytki oddech; trudno nabrać głęboki wdech; obawy przy przełykaniu; przyspieszona akcja serca; mimowolne skurcze mięśni; atak paniki) pojawiły się po zażyciu Dorety, później Solpadaine, więc winę zrzuciłam na Paracetamol. Natomiast teraz zażyłam Debutir i objawy takie same, dodatkowo wrażenie opuchniętego, zdrętwiałego gardła. Po około godzinie ustają. Zastanawiam się, czy są to objawy polekowe, bo o ile Paracetamol może wywoływać takie dolegliwości, o tyle nie spodziewałam się, że Debutir też. Proszę o radę, czy powinnam udać się z tymi objawami do pulmonologa albo kardiologa? A może do lekarza zupełnie innej specjalizacji?

WItam rzeczywiście radziłbym pójść do doświadczonego psychoterapeuty z długoletnię praktyką, który ma także
doświadczenie w leczeniu chorób psychosomatycznych i to nietylko ze względu na ataki Paniki czy problemy z oddychaniem.
Nie chcę tutaj Pani diagnozować bo na podstawie opisu tego nie robimy.
W mojej praktyce miałem kilkanaście przypadków WZJG, kilka z nich połączonych z nerwicą lękową. W większości przypadków udało się tę chorobę wyleczyć lub zaleczyć, aczkolwiek to długi i żmudny proces. Pozdrawiam serdecznie