Co oznaczają ropne zmiany w obrębie dłoni?

Witam, mam problem z krostkami ropnymi na wewnętrznej stronie dłoni oraz stóp. Od jakiegoś czasu mam problem z wrastającym paznokciem u stopy. Wczoraj rano zaczęła mocno z niego lecieć ropa, wieczorem zaczęły pojawiać się w/w krostki. Rano były już większej ilości na stopach i dłoniach. Palec też nie wygląda za dobrze, powstał na nim duży pęcherz ropny. Czy dzieje się złego w moim organizmie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć