Co oznaczają takie plamy u dziecka pod pachami?

Dzien dobry moje dziecko ma takie plamy czerwone pod pachami i między udami dodam że dziecko ma 4 lata i nie ma na nic alergii aczkolwiek pojawił się katar i kichanie przy tym. Co to może być?

Dzień dobry Pani,

proponuje skontaktować się z lekarzem dermatologiem w celu zbadania zmian na ciele dziecka. Po badaniu lekarz będzie mógł zalecić odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz