Co oznaczają te drgania w klatce piersiowej?

Dzień dobry, Jestem mężczyzną w wieku 22 lat, i w ciągu ostatnich kilku dni, zauważyłem lekkie drgania na klatce piersiowej, głównie z lewej strony. Nie czuje ich, lecz można je łatwo zauważyć na koszulce. Dodam, że 3 tygodnie temu (początek marca) byłem u kardiologa i stwierdził że u mnie wszystko w porządku, a powodem wizyty były lekkie uciski i skurcze w klatce piersiowej w okresie styczeń - luty (potencjalnie przeciążyłem kręgosłup na siłowni), a już podczas tego badania czułem się naprawdę dobrze. Czy te drgania mogą być skutkiem ubocznym nerwicy, którą potencjalnie przebyłem w styczniu? Bardzo się stresowałem tymi uciskami, czułem momentami lęk znikąd i doszły momentami zawroty głowy (te zawroty głównie w lutym). Wszystko się zaczęło pod koniec grudnia, gdzie jednego dnia wieczorem tętno mi skoczyło do 130, i dopiero po kilku minutach się unormowało do około 90-100, a następnego dnia rano przed wyjściem miałem 140, i tak samo się unormowało po kilku minutach (za mocno się ubrałem w domu??). Jeszcze dodam że na ten moment czuję się bardzo dobrze, mam opaskę która mi mierzy tętno, saturację i są w normie, ciśnieniomierz mi dzisiaj w domu wskazywał średnio 119/68. Tylko te drgania, których nie czuję zaczęły mnie mocno zastanawiać, czy jest powód do niepokoju.

Musi Pan doprecyzować lokalizację, na podstawie opisu nie da się różnicować kurczy mięśni (np. piersiowych większych) od uderzenia koniuszkowego (które może być fizjologicznie wyczuwalne u szczupłych osób).