Co oznaczają zaburzenia równowagi u młodego mężczyzny?

Problem z równowagą Rtg Szyji wykazuje lordozę,pani Neurolog twierdzi że to nie wina kręgoslupa tylko błędnik. Po raz kolejny ląduje na SORZE gdzie laryngolog wyklucza błędnik a dyżurujący Neurolog twierdzi ze to od kręgosłupa...OSZALAŁEM. Chodzę w lęku bo mam co chwilę napady tracenia równowagi..co robić??

Witam!
Objawy identyczne jak przy chorobach somatycznych mogą dawać zaburzenia nerwicowe, ciężko je na pierwszy rzut oka odróżnić. Jeżeli badania pracowniane wypadają prawidłowa, to zawsze należy brać pod uwagę podłoże emocjonalne zgłaszanych dolegliwości. Lordoza w odcinku szyjnym kręgosłupa jest zjawiskiem prawidłowym, gorzej by było gdyby jej nie było! Nerwicowe zaburzenia równowagi są zjawiskiem dość częstym. Proszę zgłosić się do psychiatry - na pewno pomoże!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.