Co powinna zrobić osoba, której obraz w oczach zaczyna wibrować?

Dobry wieczór. Potrzebuje pilnie porady lekarza neurologa najlepiej... mam na imię Milena mam 31 lat, w zeszły czwartek gotując obiad coś mi się działo że wzrokiem... otóż widziałam obraz na wprost ale po bokach nic, najpierw obraz tak jakby całował, wibrowal a potem było ciemno... do tego lekki ból głowy.. . Przestraszyłam się i pobiegłam do męża, wzielam tabletke i sie polozylam.. po okolo 20 minutach przeszlo... kilka razy tak sie dzialo z przeciągu 2h.. nie wiem co mam robic

Witam.
Proszę mi wybaczyć, nie za bardzo zrozumiałem określenie "całowania i wibrowania obrazu". Jeśli trafiają się problemy z prawidłowym funkcjonowaniem naszych zmysłów, szczególnie wzroku to nie możemy tego bagatelizować - może to być niewinny zwiastun czegoś poważniejszego. Pomijając fragmenty, których nie zrozumiałem, opis przedstawiony przez Panią może sugerować przemijające niedokrwienie mózgu i to koniecznie trzeba wyjaśnić. Pomimo, że jest Pani osobą młodą, należy zacząć od badania krwi z oznaczeniem poziomów cukru, elektrolitów, białka, gospodarkę lipidową itp. Ponadto należy sprawdzić przepływ krwi w tętnicach dogłowowych i w razie potrzeby rozszerzyć diagnostykę. Podobne objawy mogą także u ludzi bardzo wrażliwych emocjonalnie, lecz żeby postawić przyczynę nerwicową należy wykluczyć przyczyny somatyczne. Wskazana konsultacja neurologiczna!
Z poważaniem
W. Łuczkowski