Co powinnam teraz zrobić z tą szczęką?

Witam mam taki problem podczas życia gumy przeskoczyła mi szczęka, ból odczuwałam w okolicy ucha od tamtej pory podczas jedzenia słychać trzaski. Stomatolog zauważył obniżenie i przesuniecie szczęki z lewej strony. Widoczne jest to także na zdjęciach, bolą mnie też zęby i dziąsła z drugiej strony ze względu na większy nacisk co strasznie mi przeszkadza. Co powinnam zrobić?

Konieczna jest diagnostyka stawów skroniowo żuchwowych, prawdopodobnie będzie potrzebna szynoterapia aby ustabilizować staw. Konieczna wizyta u stomatologa zajmującego się problemami stawowymi.