Co powinnam zrobić, jeśli chłopak nie chce ze mną współżyć?

Co powinnam zrobić jak mój chłopak nie chce iść zemną do łożka i nie chce spełnić moich planów i swoich bo uważa że jest za wcześnie i uważa że dopiero wtedy jak będziemy mieli pewną sytuację finansową. Czuje się taka nie spełniona zawsze muszę postawić na jego decuzje dlaczego tak jest?

Rozmowa może pomóc wyjaśnić i ułatwić relację, ponieważ od motywacji wiele zależy.

Witam Panią serdecznie. Niewiele napisała Pani na temat Państwa związku np. jak długo trwa, jakie macie plany. Decyzja o rozpoczęciu współżycia jest niełatwa, widać, że Pani chłopak bardzo ją przeżywa. Być może dlatego, że się obawia np. ciąży, wejścia w bliższą relację, wiązania się, czy sprawdzenia jako mężczyzna. Wszystkie te lęki są normalne biorąc pod uwagę Państwa wiek. Nie wolno też pominąć faktu, że może stoją za tym poważniejsze problemy np. związane z jakimś zaburzeniem. Myślę, że jedynym rozwiązaniem są tutaj Pańsywa rozmowy, wzajemna szczerość, nie naciskanie na dalsze plany. Ważne, by ten związek się rozwijał w takim tempie, jakie dla dwojga jest odpowiednie. Istotna jest też atmosfera oddania, bliskości i wzajemnego szanowania swoich potrzeb. Trzymam za Państwa kciuki. Małgorzata Danielewicz

Witam Panią serdecznie. Niewiele napisała Pani na temat Państwa związku np. jak długo trwa, jakie macie plany. Decyzja o rozpoczęciu współżycia jest niełatwa, widać, że Pani chłopak bardzo ją przeżywa. Być może dlatego, że się obawia np. ciąży, wejścia w bliższą relację, wiązania się, czy sprawdzenia jako mężczyzna. Wszystkie te lęki są normalne biorąc pod uwagę Państwa wiek. Nie wolno też pominąć faktu, że może stoją za tym poważniejsze problemy np. związane z jakimś zaburzeniem. Myślę, że jedynym rozwiązaniem są tutaj Państwa rozmowy, wzajemna szczerość, nienaciskanie na dalsze plany. Ważne, by ten związek się rozwijał w takim tempie, jakie dla dwojga jest odpowiednie. Istotna jest też atmosfera oddania, bliskości i wzajemnego szanowania swoich potrzeb. Trzymam za Państwa kciuki. Małgorzata Danielewicz