Co powoduje mrowienie dołu kręgosłupa?

Witam. Mrowieje mi dul kregoslupa bardziej to posladek prawy przy chwilowym pochyleniu czuje jakby pajeczyne w tym miejscu co to moze byc gdy sie wyprostuje mija ? Czy moze to byc spowodowane porodem SN tydzien temu urodzilam a ciazy bolaly i szczelaly biodra . czy to normalne po porodzie ? (Mam 26 lat przed ciaza wazylam 52 kilo przytylam 12)

Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd.