Zawroty głowy od 2 tygodni i wymioty

Witam, mam pytanie odnośnie dlugo trwalych zawrotow glowy ktore juz mam ponad 2tygodnie i nie chce mi przejsc uczucie takie jakby wszystko przed oczami pływalo, jestem w uk i lekarz stwierdził ze to może być wirus pierwsze dni strasznie wymiotowalem, co mam robić w takim przypadku

W medycynie podstawową zasadą jest dokładna znajomość objawów i badanie pacjenta.
Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp itd…
Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd.
Internet nie jet miejscem do diagnostyki i leczenia.
W przypadku wystąpienia zawrotów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem lub laryngologiem. W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma ich charakterystyka; charakter (wirowanie, poczucie niestabilności), czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące, wiek, inne choroby, przyjmowane leki itd... itd…