Co powoduje napady gęsiej skórki?

Witam, od miesiaca codziennie mam "napady" gęsiej skórki w różnych miejscach. Czasami obejmują np tylko jedną rekę albo tylko brzuch, czasami obejmują większy obszar ciała łącznie z twarzą. Występuje to coraz częściej i trwa coraz dłużej. Mam hashimoto, ale zażywam letrox i jestem pod systematyczną kontrolą endokrynologa.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.