Co robić, jeśli boli mnie pęcherz i cewka moczowa?

Witam. Od zeszłego tygodnia bolal mnie pęcherz, jednak najbardziej cewka moczowa. Wcześniej bralam antybiotyki po wyrwaniu 8mek. Zaczęłam się leczyć furagina, ale nke pomogła. Poszlam do lekarza i dal drugi antybiotyk który tez nie pomógł. Poszlam do ginekologa i dostalam masc i 3tabletki dopochwowe, bo on stwierdził grzybice przez wcześniejsze antybiotyki. Została mi 1 tabletka i cewka dalej boli. To juz 2 tydzień. Nie mam pojecia co zrobic. Ze wzgledu na majowke do lekarza pojde dopiero w środę. Jestem zdesperowana bo po tylu lekach powinna byc poprawa. Nikt nie zrobil posiewu bo stwierdzili ze po lekach by i tak nic nie wyszło. Co robic? Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie problemu z innym ginekologiem, który w razie potrzeby zmodyfikuje dotychczasowe leczenie. Pozdrawiam!